Regulamin korzystania z Formularza kontaktowego z Dystrybutorem i Wykonawcą.

 1. Regulamin określa  zasady działania i korzystania z funkcjonalności „WYŚLIJ ZAPYTANIE” na stronie internetowej www.systemowydom.pl (dalej: „Strona”).
 2. Funkcjonalność „WYŚLIJ ZAPYTANIE” na Stronie umożliwia kontakt z autoryzowanym dystrybutorem lub wykonawcą systemów zabudowy poddaszy Saint-Gobain z certyfikatem ognioodporności REI30 (dalej: „Oferenci”).
 3. Administratorem danych osobowych osób korzystających z funkcjonalności „WYŚLIJ ZAPYTANIE” na Stronie (dalej: „Użytkownicy”) jest Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach. Szczegółowe zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych zamieszczone są w Polityce prywatności (https://www.systemowydom.pl/polityka-prywatnosci).
 4. Brak zapoznania się z regulaminem i jego akceptacji uniemożliwia kontakt Użytkownika z Oferentami za pośrednictwem Strony.
 5. Oferenci, których dane są wskazane na Stronie upoważnili Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. do udostępnienia danych dotyczących punktu dystrybucyjnego (nazwa, adres, dane kontaktowe).
 6. Funkcjonalność „WYŚLIJ ZAPYTANIE” na Stronie umożliwia Użytkownikowi:
  - wyszukanie Oferentów, których dane spełniają kryteria zadane przez Użytkownika (nazwa, adres, województwo);
  - wskazanie jednego lub kilku Oferentów do których ma zostać przekierowane zapytanie Użytkownika;
  - sprecyzowanie zapytania poprzez określenie parametrów poddasza (wybranie preferowanego systemu zabudowy, wielkości poddasza,
  - podanie swoich danych kontaktowych (adres e-mail, nr telefonu, adres inwestycji).
 7. Zapytanie Użytkownika, w postaci wiadomości e-mail, przekazywane jest przez Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. bezpośrednio do  Oferentów wskazanych przez Użytkownika.
 8. Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. nie pośredniczy w dalszych kontaktach i nie ponosi odpowiedzialności za treści związane z kontaktami Użytkownika z Oferentami oraz realizację wykonanych przez nich prac.